• Anasayfa
  • Mobil
  • Multimedya Uygulamalarınızın Harmanlanmış Hali: Trio

Multimedya Uygulamalarınızın Harmanlanmış Hali: Trio

0
0
0
0
0
Telefonunuzdaki hemen hemen tüm sosyal medya programlarını harmanlayarak size tek bir uyguluma şeklinde sunan program; Trio.
Telefonunuzdaki tüm multimedya uygulamalarını (instagram, vine, snapchat vb. gibi) tek bir yerde toplayıp, her birine aynı panelden eriştiğinizi düşünün. İşte bu fikri geliştirip sizlere sunan bir uyguluma bulunmakta; Trio

Saydığımız uygulamaların harmanlanmış bir şekli olan Trio, resim/video çekme, editleme, animasyonlu .gif'ler yapma gibi çoğu desteği size sağlıyor. Bunları yaparken de tüm mutlimedya uygulamalarını ortak bir panelden yöneterek, hepsini tek bir uygulamaymış gibi kullanmanızı sağlıyor. Oluşturduğunuz materyallere ses kaydı (yada iTunes gibi programlardan müzik)ekleme, yazı ekleme gibi imkanlar da sağlayan uygulama, yine bu uygulamayı kullanan arkadaşlarınızla aranızda bağ oluşturarak, yaptığınız şeyleri ortak bir alanda paylaşma olanağı da sunmakta.Özellikle erişim açısından çok geniş bir yelpazesi olan Trio bir multimedyayı harmanlayarak kendi kolajınızı hazırlamanızı sağlamakta. 

Uygulamanın kullanımı hakkında yayınlanan bu video size Trio'nun tam olarak ne olduğunu daha iyi açıklayacaktır.

 


Şuan için IOS'da bulunan program ne zaman Android'e ve Windows Phone'a gelir henüz bilemiyoruz 
 
  Trio iOS Uygulaması İndir

 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0