• Anasayfa
  • Mobil
  • Vücudunuzun Tüm Yağ/Kas Oranını Gösteren Ayna: Naked

Yaz Aylarında Fit Olmak İsteyenler İçin Muhteşem İcat: Sihirli Ayna Naked

1
1
1
0
0
The Naked 3D Fitness Tracker adındaki uygulama için çıkartılacak olan sihirli ayna ile vücudunuzun yağ ve kas durumunu her zaman kontrol edebileceksiniz.
Naked Labs isimli bir firma tarafından üretilecek olan Naked 3D Fitness Tracker isimli bir proje, özellikle kadınların ve vücut geliştirmeye meraklı erkeklerin fazlasıyla dikkatini çekecek.

Naked 3D Fitness Tracker adını verdikleri uygulama üzerinden ve sihirli ayna adı verilen özel bir ayna ile tüm cüvutlarının 3 boyutlu olarak yağ ve kas durumlarını kontrol edebilecekler.Kullanım şekli oldukça basit olan bu projede aslında bir boy aynası olan Sihirli Ayna'nın karşınısına çıplak olarak geçerek bir 20sn kadar duracaksınız. Ardından sizin 3 boyutlu görüntünüzü ve yağ ve kas kütlelerinizi ölçecek olan ayna, mobil uygulaması üzerinden sizin 3 boyutlu olarak vücudunuzdaki oranları gösterecek. Günlük sporlarınız ya da spor salonuna gittiğiniz zamanlarda yapacağınız ölçümlerle yaptığınız sporların ne kadar yararlı olduğunu rahatça görebileceğiniz proje ile hangi vucüt bölgelerinizi yeterli çalıştırdığınızı hangi bölgelerinizin zayıf kaldığını görerek tamamen fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak.
 

Temel bazda sporla uğraşanlar, kilosuna dikkat edenler ve vücut geliştiricilere yönelik bir uygulama gibi olsa da hamilelik döneminde de vücudunuzdaki değişimleri gösterebilen bu proje 2017 yılının Mart ayında tüketiciler ile buluşacak. Ön sipariş olarak 499 Dolar gibi bir fiyata sahip olan bu aynada Intel Quad-Core Atom X5 işlemci, 2 GB DDR3 RAM ve 8GB flash depolama bulunuyor. Wi-Fi 802.11 a/b/g/n teknolojisine sahip olan cihazda Intel RealSense teknolojisi ile 3 boyutlu olarak vücudunuzun taranması ve verilerinizin toplanması sağlanıyor.

3.5 metre boy ölçebilen ve 149 kilo ağırlık kaldırabilen sistem genel olarak herkes için uygun bir cihaz denilebilir. 
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0