• Anasayfa
  • Mobil
  • Nanoport İle Telefonunuzu Tablete Dönüştürün!

Nanoport İle Telefonunuzu Tablete Dönüştürün!

0
0
0
0
0
Nano Magnetics tarafından CES 2014’te tanıtılan Nanaoport‘un son versiyonu tanıtılacak. Şirket cihazın geliştirilmiş halini CES 2015’te tanıtacağını duyurdu.
Nano Magnetics tarafından CES 2014’te tanıtılan Nanaoport‘un son versiyonu tanıtılacak. Şirket cihazın geliştirilmiş halini CES 2015’te tanıtacağını duyurdu. Akıllı telefonları birbirine bağlayarak tek ekranda kullanma imkanı sağlayan cihaz, geçişlerde fiziksel bir tuş kullanıyor. Nanoport çeşitli biçimlerde güvenli ve yüksek hızlı kablosuz veri akışı sağlayan veri aktarımları üzerine kurulu şekilde üretildi.

Tek bir akıllı telefondan tablete geçiş yapmanızı sağlayan cihaz, manyetik konektörler sayesinde ekranlar arasında geçiş sağlıyor. Kılıflı bir telefon tasarımına benzer yapısı ile Nanoport, kablo veya benzer bir bağlantı aracına gerek duymuyor. Şirket kurucu ve CEO’su Tim Szeto: “Nanoport bize cihazlar ile etkileşim için yeni yollar ve cihazlar birbirleriyle etkileşim için yeni yollar sunuyor” ifadelerini kullandı. 

Nano Magnetics tarafından yapılan açıklamaya göre cihaz, ortak görüntü kullanımının yanında ses ve kamera desteği de bulunduracak. Nanoport 6 Ocak 2015’te Las Vegas’ta düzenlenecek olan fuarda tanıtılacak. Cihazın teknik özelliklerine ait açıklama yapılmadı. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0