• Anasayfa
  • Mobil
  • Netflix'e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geliyor

Netflix'e Çevrimdışı İzleme Özelliği Geliyor

0
0
0
0
0
Netflix'in belki de en merakla beklenen özelliği olan çevrimdışı modu yıl sonuna kadar geliyor!
Netflix bildiğiniz gibi bir çevrimiçi film ve dizi izleme portalı olarak geçiyor. Kısa süre önce ülkemizde de faaliyete geçen Netflix'in şu anda en büyük kozu House of Cards ve Marvel dizileri olarak gösterilebilir.

Fiyat olarak ülkemizde kurlar gereği biraz yüksek diyebileceğimiz platformun en can sıkıcı noktası ise sürekli çevrimiçi bağlantı isteği. Yani Spotify gibi çevrimiçi müzik servislerinde olduğu gibi indirip sonra izlerim ya da internet olmayan bir yere gideceğiniz zaman önden stoklama yapamıyorsunuz. Fakat ssevindirici haber yıl sonuna doğru gelecek gibi duruyor.Netflix yetkililerinden gelen açıklamalara ve sağlam söylentilere göre 2016 bitmeden Netflix platformunda dileyen kullanıcılar istedikleri filmi ya da diziyi cihazlarına indirip daha sonra internet gereksinimi olmadan izleyebilecekler. Bu da birçok kişinin elbette hoşuna gidecektir.

Tabii şimdilik böyle bir durum için Netflix bir tarih vermiyor. Ancak gelecek olması bile güzel bir haber diyebiliriz. Bakalım Netflix'in malum ortamlar ile savaşında eline alacağı çevrimdışı izleme modu ne gibi bir katkı sağlayacak, hep beraber göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0