• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone Cihazları İçin Süper Bir Klavye: Next Keyboard

iPhone Cihazları İçin Süper Bir Klavye: Next Keyboard

0
0
0
0
0
Ben yaklaşık 1999 yılından beridir aralıksız bilgisayar kullanıyorum. O yüzden artık klavyeye bakma ihtiyacı bile hissetmiyorum. Fakat akıllı telefonu ilk aldığımda sanki ilk kez klavye kullanıyormuşum gibi hissediyordum. 
Ben yaklaşık 1999 yılından beridir aralıksız bilgisayar kullanıyorum. O yüzden artık klavyeye bakma ihtiyacı bile hissetmiyorum. Fakat akıllı telefonu ilk aldığımda sanki ilk kez klavye kullanıyormuşum gibi hissediyordum. Sürekli yanlış yazmalar, sonra düzeltmeye çalışmalar, kısacası sinirden patlayacak duruma geliyordum.

Şimdi aranızda bu durumu yaşayanlar vardır mutlaka. Bir harf yüzünden kelimeyi en başına kadar silip sonra tekrar yazmak, annemizin “hadi şu perdenin düğmelerini tak” cümlesini duymak kadar sıkıntı verici olabiliyor. İşte bu sıkıntıyı giderecek güzel bir uygulama, şu anda Kickstarter’da bağış bekliyor. Next Keyboard, işte bu sorunu kökten çözecek bir tasarımla karşımıza çıkacak. Yanlış harfleri kolayca düzeltmemizi sağlayan, sözleri direkt olarak emojiye çeviren, tek elle mesaj yazmayı kolaylaştıran Nex Keyboard, “nefretten aşk doğar” mottosuyla Kickstarter’da kullanıcıların yardımlarını bekliyor.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0