• Anasayfa
  • Mobil
  • Android 5.1 Lollipop, Nexus 5'e Yapılan Test Sırasında Görüntülendi!

Android 5.1 Lollipop, Nexus 5'e Yapılan Test Sırasında Görüntülendi!

0
0
0
0
0
Android Lollipop 5.1, Nexus 5’e yapılan performans testleri sırasında ortaya çıktı. Yakın zamanda Lollipop 5.1 güncellemesi yayınlanabilir. 
Android Lollipop 5.1, Nexus 5’e yapılan performans testleri sırasında ortaya çıktı. Yakın zamanda Lollipop 5.1 güncellemesi yayınlanabilir. (Hele bir Android 5.0 gelsinde.)

Google’ın yeni çıkacak olan Android One cihazların Lollipop 5.1 güncellemesi ile gelecek olması beklentiler arasında yer alıyorken, bugün ise Lollipop 5.1’i bekleyen orta ve üst segment Android kullanıcılarını sevindirecek bir sızıntı ortaya çıktı.

Android Lollipop 5.1 Google’ın kendi Android’ini kullanan LG Nexus 5’e yapılan Geekbench performans testinde ortaya çıktı. Performans iyileştirmelerinin yapılacağı Android 5.1 güncellemesi şimdiden Nexus 5’te gücünü göstermekte. Nexus 5, Geekbench testinden Lollipop 5’e göre çoklu işlemci bölümünde 200 puan daha fazla skor elde etmeyi başarmış durumda.İlk basamakta Google’ın direkt güncelleme verdiği Nexus cihazlara gelmesi beklenen Lollipop 5.1’in yakın bir zaman içinde diğer üst segment telefonlara da geleceği yapılan tahminler arasında. Bakalım her cihazda performans artışı gözlenebilecek mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0