• Anasayfa
  • Mobil
  • Nexus 6'da Hakkında Yeni İddilar Ortaya Atıldı

Nexus 6'da Hakkında Yeni İddilar Ortaya Atıldı

0
0
0
0
0
Nexus 6'da Hakkında Yeni İddilar Ortaya Atıldı
Google'ın yeni cihazı Nexus 6 hakkında söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. Yeni gelen bilgiler Nexus 6'yı kimin üreteceğini ve nasıl bir donanımla geleceğini içeriyor.
Google'ın öz çocuğu olan Nexus'lar özellikle güncelleştirmeleri erken almasıyla bir kısım kullanıcılar tarafından daha çok sevilmekte. Her Nexus öncesinde, iPhone'da olduğu gibi bir çok iddia ortaya atılmakta.

Ancak bu sefer Nexus 5'e göre beklentiler biraz daha fazla. Ki Nexus 6'da en çok istenen özelliklerin başında batarya kapasitesinin artırılması geliyor. Çünkü Nexus 5 ile birlikte gelen batarya kullanıcıların canını fazlasıyla sıkmaktaydı.

LG tarafından üretilmesi beklenen yeni telefonun, LG G3'ün bir alt seviyesinde yer alacağı belirtiliyor. Yine söylentilere dayanarak, G3'ün 8 çekirdekli 64 işlemci, 16 megapixel kamera, 2K video çekme özelliği ile geleceğine bakacak olunursa, Nexus 6 bir çok kullanıcıyı fazlasıyla tatmin edecek bir düzeyde olacak.

Google'dan Nexus 6'ya dair henüz açıklama yapılmazken, prototipler üzerinde çalışmalar yapıldığı söylenmekte. Tabi en ilginç iddia ise Eldar Murtazin'in ileri sürdüğü Google'ın yeni cihaz ile Nexus serisinin sonlandırıp, Google Edition olarak adlandıracak olması.

 Nexus 5 Sesli Komuları Nasıl Çalışıyor?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0