Nexus 6 Sonunda Göründü

0
0
0
0
0
Günlerdir merakla beklediğimiz Nexus 6’nın da bu bağlamda ilk görüntüleri sızdı. (ya da sızdırıldı, bak hala emin değilim) Motorola tarafından üretilen Nexus 6’nın aşağıda kılıfıyla birlikte olan görüntüsü paylaşıldı.
Akıllı telefonların lansmanlarının yapılmadan önce sızması/sızdırılması konusu her zaman konuşulmuştur. Acaba şirketler bu sızdırmayı kendisi mi yapıyor, yoksa gerçekten kullanıcılar ellerine bir şekilde geçirip o şekilde mi görselleri paylaşıyor, emin değiliz. Fakat bu sızma/sızdırılma mevzusunun her iki tarafa da bir yarar sağladığı açık.
 
Günlerdir merakla beklediğimiz Nexus 6’nın da bu bağlamda ilk görüntüleri sızdı. (ya da sızdırıldı, bak hala emin değilim) Motorola tarafından üretilen Nexus 6’nın aşağıda kılıfıyla birlikte olan görüntüsü paylaşıldı.


 
Nexus 6, 5,9 inç QHD 2K 2560 x 1440 piksel ekrana, Snapdragon 805 yonga setine ve 13 MP kameraya sahip. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen cihazın özelliklerine baktığımızda artık dev şirketlerin amiral gemilerinden pek farkının kalmadığını görüyoruz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0