• Anasayfa
  • Mobil
  • Nexus 6P Kullanıcıları, Telefonların Kırık Olarak Gönderildiğini Bildirdi!!

Nexus 6P Kullanıcıları, Telefonların Kırık Olarak Gönderildiğini Bildirdi!!

0
0
0
0
0
Nexus 6P bir skandala daha imza atarak kullanıcılara kırık şekilde ulaştırıldı. Twitter ve farklı platformlardan bu durumu bildiren kullanıcılar, hiçbir şekilde telefonlarını kullanmadıklarını bildirdi.
Google'ın LG'ye ve Huawei'ye ürettirdiği telefonlar olan Nexus 5X ve 6P, son zamanların en çok hayal kırıklığına sebep olan cihazları arasında yer alıyor. Birkaç gün önce kullanıcılarına gönderilmeye başlanan Nexus 6P, telefonun piyasaya çıkışına birkaç gün kala "JerryRigEverything" isimli bir Youtube kullanıcısının çektiği 2 videoda da oldukça kolay bükülebiliyor ve kırılabiliyordu. Videoda gördüğümüz kadarıyla özellikle dokunmatik ekranı son derece dayanıksız olan Nexus 6P'nin bu sorunu, telefonun kullanıcıları tarafından da deneyimlendi.

Piyasaya çıkan telefonların satış rakamları konusunda son derece önemli olan ilk yorumlar konusunda, şu an oldukça kötü bir durumda olan Nexus 6P'nin bazı kullanıcılara kırık ekranla, bazılarına kırık LED flash ile, bazılarına da kırık arka kapakla ulaştırıldığı bildirildi. Bu sorunun şimdilik birkaç kullanıcıda aynı şekilde yaşanmış olması, ileride bu rakamın artabileceğini gösteriyor. Kırıkların neden kaynaklandığı şimdilik bilinmiyor fakat Nexus'un zaten dayanıksız olan cam yüzeylerinin taşıma sırasında yaşanan sıcaklık farkından etkilenmiş olabileceği düşünülüyor.
 


Nexus 6P'nin dayanıklılık testlerine buradan ulaşabilirsiniz; 

Nexus 6P'nin Yanma, Çizilme ve Bükülme Testleri Gerçekleştirildi

Nexus 6P'nin Çok Kolay Bükülebildiği Ortaya Çıktı

Kaynak: AndroidPolice 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0