• Anasayfa
  • Mobil
  • Nexus 6P'nin Çok Kolay Bükülebildiği Ortaya Çıktı!

Nexus 6P'nin Çok Kolay Bükülebildiği Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Nexus 6P'nin Çok Kolay Bükülebildiği Ortaya Çıktı!
Geçtiğimiz hafta Nexus 6P'nin birkaç testini yapan Youtube kullanıcısı "JerryRigEverything" yeni videosunda telefonu bükmenin "çocuk oyuncağı" olduğunu söyledi ve bu sözünü kanıtladı.
Google'ın piyasaya sürmeyi planladığı Nexus 6P, Huawei tarafından Google için üretildi. Telefonun satışına başlanmasına az bir süre kaldı ve Google, telefonun dayanıklılığını test etmesi için ünlü Youtube kullanıcısı "JerryRigEverything"e bu telefonlardan 2 tanesini gönderdi. Jerry geçtiğimiz hafta paylaştığımız haberimizde telefonlardan ilkini 3 farklı dayanıklılık testine sokmuştu ve telefonun maalesef bu testlerden çok düşük not aldığını belirtmişti. Aynı zamanda maruz kaldığı testlerden bitkin düşmüş telefonu bükülme testine sokan Jerry, telefonun kolayca bükülebildiğini belirtmişti. Önceden yaptığı testlerden dolayı telefonun zarar görmüş olabileceğini düşündüğünü ve bu testi tekrarlayacağını belirten Jerry, dediğini yaptı ve yeni bir Nexus ile bükülme testini tekrarladı.
 

Videoda görebileceğiniz gibi Jerry bir başka Nexus 6P'ye sahip. Kutusundan yeni çıkarttığı bu telefonun ne kadar kolay bükülebildiğini video sırasında deneyen Jerry, telefonun herkesi şarşırtacak şekilde kolay bükülebildiğini ve önceki denemesinde büktüğü telefonun aslında testlerden zayıf düştüğü için değil, Huawei tarafından dayanıksız bir şekilde üretildiği için böyle kolay bükülebildiğini keşfeden Jerry, Nexus 6P'den hiç memnun kalmadığını belirtiyor.

Videonun başlarında telefonun özelliklerinden ve donanımından bahseden Jerry, telefonun iç kısmında bulunan donanımı göstermek için telefonu kolayca ikiye ayırıyor. Bu videoya göre ya Jerry son derece güçlü, ya da Nexus 6P'nin üretiminde koca bir hata var.

Kaynak: TheVerge 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0