• Anasayfa
  • Mobil
  • Nexus 6P'nin Yanma, Çizilme ve Bükülme Testleri Gerçekleştirildi

Nexus 6P'nin Yanma, Çizilme ve Bükülme Testleri Gerçekleştirildi

0
0
0
0
0
Nexus 6P'nin Yanma, Çizilme ve Bükülme Testleri Gerçekleştirildi
Bir YouTube kullanıcısı ön siparişine yeni başlanan Nexus 6P'nin yanma, çizilme ve bükülme testlerini gerçekleştirdiği bir videoyu kanalına yükledi.
Bildiğiniz gibi Nexus'ların yeni telefonlarını bu sene iki farklı firma yapıyor. Bunlardan birisi LG, diğerisi ise Huawei. Google'ın telefon markası olan Nexus'un bu iki telefonlarından LG'nin yaptığı telefonun ismi 5X, Huawei'nin yapıtığının ismi 6P. Özellik bakımında aralarında çok büyük farklar bulunmayan bu telefonlardan Nexus 6P, klasik dayanıklılık testlerinden birisine dahil edildi.

"JerryRigEverything" isimli bir YouTube kullanıcısı tarafından kanalına yüklenen videodaki dayanıklılık testi, görebileceğiniz gibi 3 farklı testten oluşuyor. Bunlar; yanma, çizilme ve bükülme testleri. Bu 3 test, genellikle telefonun donanımını zorlamasından dolayı telefonun dış etkenlere karşı ne kadar dayanıklı olabileceğini göstermek için yeterli oluyor.
 

Video başlarında telefonun dayanıklılığını öven Jerry'nin videonun son bölümünde "sanırım küçük kardeşim bile bu telefonu elleriyle bükebilirdi" dediğini duyuyoruz. Yani anlaşılan o ki Jerry, Nexus 6P'nin dayanıklılığından pek memnun kalmamış.

Kaynak: TheVerge 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0