• Anasayfa
  • Mobil
  • Nivea’dan Ter Kokunuzu Algılayan Akıllı Telefon Kılıfı

Nivea’dan Ter Kokunuzu Algılayan Akıllı Telefon Kılıfı

0
0
0
0
0
Nivea’dan Ter Kokunuzu Algılayan Akıllı Telefon Kılıfı
Nivea, müşterilerinin ter kokusu sebebiyle insanlar için mahçup olmalarını engelleyecek bir akıllı telefon kılıfı geliştirdi.
Genelde insanlar kendi ter kokularını ayırt edemezler. Çünkü burnumuz o kokuya o kadar çok maruz kalmıştır ki artık belli bir zamandan sonra duyarsız kalmaya başlar. Nivea, müşterilerinin kalabalık ortamlarda ter kokusu yüzünden mahçup olmalarını engelleyecek ilginç bir akıllı telefon kılıfı geliştirdi.

Bir mobil uygulama ile birlikte çalışan kılıf, üzerindeki sensörler yardımıyla ter kokusu gibi kötü kokuları algılayabiliyor. Örneğin telefonunuzu kılıfla birlikte koltuk altınıza doğru tuttuğunuzda ter kokusu algılanırsa, kılıf size mobil uygulama üzerinden bildirim gönderiyor. 
 

Koku algılandığında Nose ismindeki uygulama ile kullanıcılarına ‘Koku yok’, ‘Koku başlangıcı’ ve ‘Acil durum’ gibi mesajlar gönderen uygulama, ayrıca size yakınınızda ‘Nivea’ deodorantları alabileceğiniz yerleri gösteriyor. Eğer koku deodorantla gidecek gibi değilse bu sefer de duş jeli satın alabileceğiniz yerler gösteriliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0