• Anasayfa
  • Mobil
  • Nokia C1'in Kanlı Canlı Görüntüleri Yayınlandı!

Nokia C1'in Kanlı Canlı Görüntüleri Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Yılların efsane telefon markası Nokia sahalara geri dönüyor! Android işletim sistemini taşıyacak olan Nokia C1 adındaki yeni telefon Finli markanın yeni yüzü olacak.
Bildiğiniz gibi Nokia gibi dev bir marka zamanın mobil gelişmelerine yeteri kadar ayak uyduramayıp mobil departmanı Microsoft'a satılarak gözlerden bir süre kaybolmuştu. Hatta bu satılması yetmeyip 2016 yılına kadar ürün çıkarma yasağı koyan Microsoft ufaktan içimizi acıtmıştı. Ancak ufaktan gelen Nokia'nın geri dönüş sinyalleri ile 2016 yılını ayrı bir heyecan ile beklemeye başlamıştık ki sizlere birkaç gün önce buradan yayınladığımız haber ile Nokia'nın yeni telefonu C1 modeline ait ilk render görsellerini göstermiştik.

Şimdi ise Mobillissimo adresinde ortaya çıkan görseller ile kanlı canlı görebildiğimiz Nokia'nın gerçek Android telefonu Nokia C1 resmen görüntülenmiş oldu. Android 5.1.1 tabanlı Z Launcher ile gelecek olan cihazın özellikle arka kapak görselindeki "Nokia" logosunu görmek bizleri sevindirdi. (Her inişin bir çıkışı vardır diyen Nokia'yı buradan selamlıyoruz)5 inçlik FHD ekranı, Intel Atom çipseti, 2GB RAM miktarı ve 8MP arka, 5MP ön kamerası gibi detaylar ile bizleri karşılaması beklenen Nokia'nın bu cihazına özel bir ilgi olabilir. Hele ki Nokia uygun fiyat politikasına gitmesi durumunda cayır cayır satılabileceğini düşünüyorum.

Oldukça ince çerçevesi ve ön kısımda dar tutulan fazla kullanılmayan bölümleri ile oldukça hoş olan cihaz sade ve şık bir tasarıma sahip. Orta ve alt seviye arasında yerleşmesi beklenilen cihazın 2016 yılında çıkışını sizler gibi biz de merakla bekliyoruz. Efsane geri dönüyor!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0