• Anasayfa
  • Mobil
  • Nokia Here Maps'e Yeni Arayüz Güncellemesi Geliyor

Nokia Here Maps'e Yeni Arayüz Güncellemesi Geliyor

0
0
0
0
0
Nokia Here Maps'e Yeni Arayüz Güncellemesi Geliyor
Nokia'nın üretimi olan ve son dönemde oldukça revaçta olan harita servisi Here, Android platformunda beta olarak yeni arayüz güncellemesi aldı.
Efsanevi Finli telefon markası Nokia'nın adını 2016'ya kadar telefon sektöründe maalesef duyamayacağız. Fakat Nokia'nın şu anda elinde bulunan en güçlü kozu olan Here Maps sistemi son dönemde oldukça revaçta.

here.com adresinden kullanabildiğiniz ve Google Haritalar ve Yandex Harita'ya ciddi rakip olarak ortaya çıkan Here, çevrimdışı harita desteği ile de ön plana çıkıyor. 3 boyutlu iç mekan haritelerı, toplu taşıma araçları desteği gibi detaylarıyla oldukça donanımlı olan Here Maps, Android'e getirdiği güncelleme ile yeni bir arayüze kavuştu. Şu anda beta test kullanıcılarına dağıtılan açık beta kullanımında test aşamasında olan yeni arayüz ile daha sade ve daha iyi bir kullanım vaad ediyor.
 

4.1 Jelly Bean ve sonrası işletim sistemine sahip, 1GB RAM ve daha yüksek ayrıca 4 ila 6.9 inç boyutlarında olan telefonları destekleyen Nokia Here Maps'in yeni arayüzünü kullanmak için önce buradaki bağlantıdan Nokia Here Maps'in Google+ test gurubuna katılmanız, ardından da buradaki bağlantıdan beta kullanıcı olmanız gerekiyor. Bu işlemlerden sonra eğer indirmediyseniz Here haritalar uygulamasını indirmeniz, indirmiş iseniz güncelleme gelmesini beklemeniz gerekecek. Bu güncelleme de en geç 10dk içinde geliyor.

Nokia Here Maps uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan cihazınıza yükleyebilirsiniz;
 
  Nokia Here Maps İndir
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0