Nokia Lumia 830 Göründü

0
0
0
0
0
Nokia'nın Microsoft'a satılmasından sonra ilk kez yeni bir Lumia telefon ortaya çıktı.
Microsoft'un Nokia'yı satın almasından sonra yeni bir Lumia telefonu tanıtılmamıştı. Bu artık büyük bir merak konusu haline gelmişti. Nokia tamamen Microsoft'un eline geçtikten sonra Microsoft'un daha aktif bir rol oynayarak geliştireceği Lumia telefonu merakla bekleniyordu. 

Microsoft'a yakın kaynaklar tarafından bu yıl içerisinde Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip olan yeni bir Lumia telefonu kesin olarak göreceğimizi söylüyordu. Nitekim WPDang ismli çinli bir teknoloji sitesi Lumia 830 ile ilgili görseller yayınladı. Görünüşe göre Lumia 830'un alüminyum kasaya sahip olacak ve kamerası da ortalamanın üstünde olacak. Zaten genel olarak Lumia serisinde ki telefonların kameraları güçlü oluyor. Muhtemelen Lumia 830'un kamerası Lumia serisi içerisinde ki en güçlü kameraya sahip olacak. 
 

Şimdilik bu bilginin resimiyeti olmadığını belirtmekte fayda var. Genel olarak Lumia 830 ile ilgili olarak fazla bilgi bulunmuyor ancak tahminlere göre kamerası epeyce güçlü olacak ve neredeyse kesin olarak Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip olacak.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0