• Anasayfa
  • Mobil
  • Nokia Yeni Tableti N1'i Dans Gösterisi Eşliğinde Tanıttı

Nokia Yeni Tableti N1'i Dans Gösterisi Eşliğinde Tanıttı

2
0
0
0
0
Nokia'nın, bu yılın başında ortaya çıkan Android tabanlı tableti N1, Tayvan'da yapılan müzik ve dans gösterileriyle birlikte tanıtıldı.
Nokia’nın N1 Android tabletiyle ilgili haberler, Ocak ayı içerisinde Çin’de ortaya çıkmıştı. Şimdi sıra bu tabletin satışına geldi. Şirket, dans ve müzik eşliğinde N1’i Tayvan’da resmi olarak tanıttı.

Tayvan’da 268 dolar etiket fiyatıyla satılacak olan Nokia N1’in Tayvan dışında diğer ülkelerde ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Fakat Nokia’nın ABD pazarı dahil küresel anlamda tabletini satışa çıkarmayabileceği de konuşuluyor. (ben yine de buna çok fazla ihtimal vermiyorum. Zaten sınırlı sayıda ürün çıkarıyorlar, üzerine bir de pazar kısıtılamasının yapılacağını sanmıyorum)Android 5.0 Lollipop’un çalıştırdığı Nokia N1, 7.9 inç büyüklüğünde, 1536 x 2048 piksel çözünürlüğünde ve 4: 3 en- boy oranındaki ekranla birlikte geliyor. 2.3GHz saat hızında çalışan, 64-bit mimarili ve dört çekirdekli Intel Atom Z3580 işlemcisi bulunan tablette, 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera bulunuyor. 2 GB RAM ve genişletilebilir 32 GB dahili hafızası bulunan tablet, 6.9 mm gibi oldukça ince bir gövdeye sahip. Ayrıca 5300mAh gücünde bataryası bulunuyor.
 

Nokia N1'in daha net görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.Kaynak: PhoneArena
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0