• Anasayfa
  • Mobil
  • Nokia ve Meizu, Birlikte Akıllı Telefon Üretecekler

Nokia ve Meizu, Birlikte Akıllı Telefon Üretecekler

0
0
0
0
0
Nokia ve Meizu, Birlikte Akıllı Telefon Üretecekler
Microsoft’un Nokia’yı satın almasıyla birlikte Nokia’nın 2015 yılı sonuna kadar kendi adını taşıyan mobil cihaz üretmesi yasaklanmıştı. Fakat Foxconn üretimi Nokia N1 ile yeniden mobil sektörüne giriş yapmıştı. Epchina’nın haberine göre Nokia, Meizu ile birlikte yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

Microsoft’un Nokia’yı satın almasıyla birlikte Nokia’nın 2015 yılı sonuna kadar kendi adını taşıyan mobil cihaz üretmesi yasaklanmıştı. Fakat Foxconn üretimi Nokia N1 ile yeniden mobil sektörüne giriş yapmıştı. Epchina’nın haberine göre Nokia, Meizu ile birlikte yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor.

Nokia’nın, Meizu MX4’ün küresel pazara yönelik bir versiyonu üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Fakat 2015 yılının sonuna kadar anlaşma nedeniyle kendi markasını bu üründe kullanamayacak. Supreme kod adıyla çıkacak olan bu cihaz, pembe, gümüş, mavi, yeşil, açık yeşil ve altın olmak üzere altı renk seçeneği bulunuyor. Cihazın yazılımsal bölümüyle birlikte kamera yazılımı da Nokia tarafından tedarik edilecek.

Bu gelişmeler şimdilik birer söylentiden ibaret. Şimdilik bu iki telefonun bir arada bulunduğu modeli düşünmek yerine, Meizu’nun bugünden itibaren Türkiye pazarında satışa sunduğu Meizu MX4’ü tercih edebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0