• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 2'ye De Android Lollipop Geliyor!

Samsung Galaxy Note 2'ye De Android Lollipop Geliyor!

0
0
0
0
0
Samsung cihazlarına bir bir gelen Android Lollipop güncellemesini kullananan telefon sayıları artarken özellikle Galaxy S3 ve Note 2 kullanıcılarının merak ettiği bir ayrıntı ortaya çıktı. 
Bildiğiniz gibi Samsung son zamanlarda çıkan üst seviye cihazlarına güncellemeleri dağıtmaya başladı. Galaxy S5 ve S4'e gelen güncellemeler aynı zamanda Note 3 ve Note 4 modellerine de dağıtılıyor.

Fakat merak edilen bir konu var. O da bir diğer üst seviye cihazları olan Galaxy S3 ve Note 2'ye bu güncellemenin gelecek mi? İşte tam da bu konu hakkında güzel bir detay ortaya çıktı.

Polonyalı bir Note 2 kullanıcısının Samsung Polonya Twitter hesabına "Güncelleme Note 2'ye de gelecek mi?" şeklindeki sorusuna Android Lollipop'un Galaxy Note 2 modeline de geleceğini doğrular nitelikte bir cevap yazdı.Böylelikle bizlere de çok sorulan konu açığa kavuşmuş oldu. Bana sorarsanız Note 2'ye bu güncelleme gelecekse S3'e de gelme ihtimalinin olduğunu söyleyebilirim. Fakat bu konuda herhangi bir resmi açıklama ya da bu tarz bir tweet bulunmadığı için kesin diyemiyorum. Samsung S3'ü tercih etmeme de ihtimali var malesef.

Tarih olarak bir kesinlik bulunmayan bu ayrıntı eminim Note 2 kullanıcılarını çok sevindirecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0