• Anasayfa
  • Mobil
  • Samsung Galaxy Note 4'te Türkçe Lollipop Böyle Gözüküyor

Samsung Galaxy Note 4'te Türkçe Lollipop Böyle Gözüküyor

0
0
0
0
0
Şimdi de bu sefer bir Note 4 kullanıcımız olan A. Fatih Yumak tarafından paylaşılan Note 4'e gelen Lollipop güncellemesini bizlere yollamış. Bizler de sizlerle paylaşıyoruz.
Daha önce bu haberimiz ile Samsung Galaxy S4'e gelen güncellemenin Türkçe arayüz ile nasıl olduğunu paylaşmıştık. Şimdi ise A. Fatih Yumak adlı takipçimiz Galaxy Note 4 için Polonya'da başlayan Android 5.0 güncellemesini telefonuna kurarak test etmiş. Biz de sizlerle paylaşmak istedik.

Görünüş olarak Samsung telefonlar bir olduğu için S4'e gelen güncellemesiyle neredeyse bire bir olan bu yeni arayüzü de merak edenlerimiz çok olduğu için paylaşma gereği duyduk. Aşağıdaki resimlerden güncellemenin ülkemize gelmesi sonrası ne gibi değişiklikler olacağını görebilirsiniz.N910CXXU1BOB4 anabant sürümü ve 3.10.9-4144322 kernel sürümüne yükseldiği görülen Note 4'ün Lollipop versiyonu daha hoş ve akıcı olduğu söyleniyor.Ana ekran ve arama ekranı görülen bu görsellerde de sadelik ön plana çıkartılmış. Bildiğiniz üzere 5.0 sürümüyle Materyal Tasarım'a geçen Android için Samsung da buna yakın bir tasarıma bürünmüş.Diğer görüntüler de bu şekilde olan yeni güncellemede şu anlık bir stabilite sorunu görünmüyor. Fakat şahsi önerim biraz daha beklemek. Çünkü ilk başlarda ortaya çıkan küçük hatalar canınızı sıkabilir. Ama meraklılara diyecek bir şey yok elbet.AnTuTu testinden de 43.136 puan alan Note 4'te bu konuda biraz düşüş yaşadığını görüyoruz. Ancak biraz önce bahsettiğim gibi gelen güncellemeyi resmi olarak ülkemizde yayınlanmasını beklemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bu paylaşımlar için Fatih beye teşekkür ediyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0