• Anasayfa
  • Mobil
  • Nubia Z9'un Çerçevesiz Geleceği Resmiyet Kazandı

Nubia Z9'un Çerçevesiz Geleceği Resmiyet Kazandı

0
0
0
0
0
Yaklaşık 1 ay önce sizlere ZTE’nin üst düzey akıllı telefonu Nubia Z9’dan bahsetmiştik. Hatta Microsoft’un Zubia N9’u Windows 10 test sürecine dahil edip cihaz için bir ROM paketi sunacağını belirtmiştik.
Yaklaşık 1 ay önce sizlere ZTE’nin üst düzey akıllı telefonu Nubia Z9’dan bahsetmiştik. Hatta Microsoft’un Zubia N9’u Windows 10 test sürecine dahil edip cihaz için bir ROM paketi sunacağını belirtmiştik. Çin’deki akıllı telefon piyasasında, ilerleyen zamanlarda ciddi bir pazar payına sahip olacağını düşündüğümüz ZTE’nin yeni telefonu Nubia Z9, çerçevesiz olarak gelecek.

Şirketin üst düzey yöneticilerinden olan Ni Fei, Nubia Z9’un çerçevesiz bir ekranla geleceğini onayladı. Daha önce sızdırılan görsellerde de ürünün çerçevesiz olarak geleceği görülüyordu. Bu sayede görüntülerin doğruluk payının olduğunu anlamış olduk.

Nubia Z9’un teknik özelliklerini kısaca hatırlayacak olursak 5.2 inç büyüklüğünde FullHD ekranı bulunacak. Snapdragon 810 çipseti olacak Nubia Z9’da, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza alanı bulunacak. 16 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamerası olacak cihazın işletim sistemi Android 5.0 Lollipop olacak.

Nubia Z9’un birkaç ay içerisinde ZTE tarafından resmi olarak duyurulmasını bekliyoruz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0