• Anasayfa
  • Mobil
  • NVIDIA’dan Bir Daha Ömrü Billah Değiştirmeyeceğiniz Fallout 4 Canlı Duvar Kağıdı Uygulaması

NVIDIA’dan Bir Daha Ömrü Billah Değiştirmeyeceğiniz Fallout 4 Canlı Duvar Kağıdı Uygulaması

0
0
0
0
0
NVIDIA’nın Fallout 4 hayranları için geliştirdiği canlı duvar kağıdı uygulaması, bir daha asla değiştirmek istemeyeceğiniz kadar başarılı.
NVIDIA’nın Fallout 4 oyununu seven kullanıcılara özel olarak geliştirdiği bu canlı duvar kağıdı uygulamasını cihazınıza yüklemek için oyunun hayranı olmanıza kesinlikle gerek yok. Ünlü şirketin geliştirdiği canlı bu duvar kağıdını cihazınıza yükledikten sonra eminim ki uzun yıllar boyunca başka bir arka plan istemeyeceksiniz.

Telefonunuzu sağa, sola, yukarı ya da aşağı doğru hareket ettirdiğinizde hareket sensöründen faydalanarak hareket eden karakterlerin, cihazınıza gerçekten de ayrı bir hava kattığını göreceksiniz.İndirdiğiniz bu uygulama yalnızca duvar kağıdı olduğu için telefonunuzun arayüzünde bir kısayol görmeyeceksiniz. Kullanmaya başlamak içinse indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra telefonunuzun ayarlar menüsünden ‘duvar kağıtları’ menüsüne girip Fallout 4 olan kısmı etkinleştirmek yeterli olacak. Telefonunuzun arka planında çıkacak olan Fallout 4 karakterleri (bobble heads adıyla geçiyorlar) arasından 20 farklı seçim yapabilirsiniz.

NVIDIA’nın Bethesda Softworks ile birlikte geliştirdiği bu ücretsiz canlı duvar kağıdını Android cihazınızın yanı sıra NVIDIA SHIELD tabletlerde de kullanabilirsiniz. 

 
  Fallout 4 Canlı Duvar Kağıdı İndir


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0