iPhone 6 Çakması Akıllı Telefon: Octa-Core

0
0
0
0
0
​Çin, son zamanlarda Xiaomi ve Meizu ile akıllı telefon dünyasındaki “çakma telefon” imajını yavaş yavaş ortadan kaldırmaya başladıysa da, arada bir klon telefonlar çıkarmaya devam ediyor.
Çin, son zamanlarda Xiaomi ve Meizu ile akıllı telefon dünyasındaki “çakma telefon” imajını yavaş yavaş ortadan kaldırmaya başladıysa da, arada bir klon telefonlar çıkarmaya devam ediyor.

2 ay önce Apple’ın gerçekleştirdiği lansmanla kullanıcılara sunulan iPhone 6 ve 6 Plus’ın ürünlerini neredeyse birebir kopyalayan Çinli OEM ismindeki firmaya ait telefonun ismi de görüntüsü gibi çakma. Octa-Core (cihazların yongasetlerinde kullanılan bir tabir olup sekiz çekirdek anlamına geliyor) ismindeki telefona bakınca sanki bir iPhone 6’ya bakıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.Cihazın sistem özelliklerine bakıldığında işlemci olarak 1.4GHz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek MT6592M’yi görüyoruz. 5 inç ekranı bulunan cihazın çözünürlüğü ise 1280x720p. 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza alanı ve Android 4.4.2 KitKat’la gelen telefonun fiyatı ise 100 dolar olarak belirlenmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0