• Anasayfa
  • Mobil
  • Word, Excel ve PowerPoint, Android Telefonlar İçin Yayınlandı!

Word, Excel ve PowerPoint, Android Telefonlar İçin Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Microsoft'un temel üç Office uygulamaları olan Word, Excel ve Powerpoint uygulamaları Android telefonlar için bugün itibari ile yayınlandı.
Uzun süredir beta sürecinde olan Microsoft'un Office uygulamarı sonunda Android telefonlar için ücretsiz olarak yayınlandı. Kirk Koenigsbauer'in Office Blog'da yaptığı duyuru ile kullanıma açılan Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları artık Android telefonlarda da rahatlıkla kullanılabilecek.

Her bilgisayar kullanması bilenin mutlaka ucundan da olsa kullanabildiği bu üç uygulama artık telefonunuza indireceğiniz herhangi bir ofis uygulamasına gerek duymaksızın işlemlerinizi yapmanızı kolaylaştıracak.Direkt olarak uyumlu olması sebebiyle de bilgisayarınızda oluşturduğunuz belgeleri herhangi bir sıkıntı olmadan düzeltebilecek ve aynı şekilde telefonunuzda hazırladığınız belgeleri bir kayıp ve uyumsuzluk olmadan bilgisayarınızda da düzenleyebileceksiniz.

Android telefonlar için kullanılabilecek uygulamaları Word için buradan, Excel için buradan ve PowerPoint için ise buradan indirebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0