• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus 2 Düşürme Testinde Sonuç: Hayal Kırıklığı

OnePlus 2 Düşürme Testinde Sonuç: Hayal Kırıklığı

0
0
0
0
0
OnePlus 2 Düşürme Testinde Sonuç: Hayal Kırıklığı
OnePlus’ın 2015 yılının Temmuz ayının sonunda duyurduğu yeni akıllı telefonu OnePlus 2, yapılan düşürme testinden düşük puan aldı.
Şirket tarafından fiyat / performansa dikkat çekilen ve ‘akıllı telefon katili’ şeklinde duyurulan OnePlus 2, yapılan ilk düşürme testinde kötü bir sonuç aldı.

Önce cihazın ekranından bahsedelim. Corning Gorilla Glass 4’le korunan OnePlus 2’nin ekranı, kağıt üzerinde birçok darbeye karşı dayanıklı olması gerekiyor. TechRax ekibinin yaptığı testte ise cihazın ekranı neredeyse tuzla buz oluyor, hem de baş mesafesi yüksekliğinden bırakılmasına rağmen.

Aranızda ‘Adam kayalığın üzerine bırakıyor, bir zahmet kırılsın’ diye muhakkak söylenenler olacaktır fakat ben buna katılmıyorum. Çünkü neredeyse en yüksek teknolojiyle korunan bir telefonun ekranının bu kadar çabuk deforme olmaması gerektiğini düşünüyorum. Belki ufak tefek çizikler olabilir ama bu kadar hasar bende biraz hayal kırıklığı yarattı.

Her neyse, yapılan düşürme testini aşağıdan izleyerek yorumlarınızı eksik etmeyin. Eğer bana katılmıyorsanız ufak bir tartışma ortamı da yaratabiliriz :)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0