• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus 2'nin Tanıtım Öncesi Resmi Görselleri Sızdırıldı!

OnePlus 2'nin Tanıtım Öncesi Resmi Görselleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
OnePlus 2'nin resmi lansmanı henüz yapılmadı, ancak telefona dair merak edilen hemen hemen hiçbir şey de kalmadı.
OnePlus'ın düzenleyeceği etkinlik ile OnePlus 2'nin tanıtılmasına artık sayılı saatler kalmış durumda. Hatta tam saat vermek gerekirse tanıtımın yapılacağı etkinlik, yarın sabah saat 6:00'da başlayacak.

Ancak her cihaz etkinliğinden önce olduğu gibi, OnePlus 2 etkinliği öncesi de gerek telefonun özellikleri, gerekse görselleri sızdırılmıştı (bu haberimizden OnePlus 2'nin etkinlik öncesi bilinen tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz). Şimdi ise etkinliğe kısa bir süre kalırken OnePlus 2'nin resmi görselleri sızdırılmış durumda.Geçen haftalarda yine telefona ait pek çok görsel sızmıştı. Ancak bu sefer sızan özellikler hem yüksek çözünürlükte, detaylı, hem de telefonun dış görünüşüne dair kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderecek yönde.

Görsellerden de anlaşılacağı gibi, -daha önce de sızan bilgiler doğrultusunda- telefonda metal bir kasa bulunmakta. Ön panelde ekranın alt kısmında ise parmak izi okuyucu sensör görülmekte. Ayrıca yavaş yavaş mobil cihazlarda da yayılmaya başlayan USB C port da telefonda bulunmakta. OnePlus 2'nin çıkartılabilir arka kapağının altında da çift SIM girişi bulunmakta.

''Sabahın 6'sında kalkar, bu telefonun lansmanını izlerim'' diyenler için, OnePlus cephesinden, bizim de ilk kez karşılaştığımız (son derece de hoşumuza giden) bir hamle gelmiş durumda. Bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz uygulama ile, OnePlus 2'nin lansmanını canlı olarak takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Verge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0