• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus'ın Yeni Telefonu, 6 Ay İçerisinde Piyasada Olacak

OnePlus'ın Yeni Telefonu, 6 Ay İçerisinde Piyasada Olacak

0
0
0
0
0
​OnePlus’ın kurucularından olan Carl Pei, OnePlus’ın yeni akıllı telefonunun piyasaya çıkmasıyla ilgili beklentileri karşılayan bir açıklama yaptı. Şirket, önümüzdeki 6 ay içerisinde akıllı telefonunu piyasaya sürecek.
OnePlus’ın kurucularından olan Carl Pei, OnePlus’ın yeni akıllı telefonunun piyasaya çıkmasıyla ilgili beklentileri karşılayan bir açıklama yaptı. TechnologyTell'in haberine göre şirket, önümüzdeki 6 ay içerisinde akıllı telefonunu piyasaya sürecek.

Pei’nin açıklamalarından cihazın muhtemelen Eylül ayında Berlin’de gerçekleştirilecek olan IFA 2015 etkinliğinde tanıtılacağını çıkarabiliriz. Eğer bu tarihten önce piyasaya sürülürse, bizim için de sürpriz olacaktır.OnePlus 2’nin 5.5 inç ve 1440x2560p çözünürlüklü ekranla geleceği söyleniyor. 3 GB / 4 GB alternatifli RAM ve Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle gelecek olan OnePlus 2’de ayrıca metal bir çerçeve bulunacak. Samsung’un radikal bir karar alıp yeni akıllı telefonlarında metal gövdeye geçmesinin ardından rakipleri de yavaş yavaş bu yapıdaki gövdelere geçiş yapacak gibi görünüyor.Kaynak: TechnologyTell
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0