OnePlus 2, 1 Temmuz'da Tanıtılıyor

0
0
0
0
0
Geçen sene ortaya çıkmasıyla mobil dünyayı kasıp kavuracak nitelikte olmasına rağmen davetiye usülü satılması sebebiyle görülen ilgiye yeteri kadar cevap veremeyen OnePlus, 1 Temmuz'da OnePlus 2 telefonunu tanıtabilir.
Geçen sene üst seviye özelliklerle donattığı OnePlus One adlı telefonunu oldukça uygun fiyata satışa çıkaran OnePlus firması tarafında merakla beklenen OnePlus Two 1 Temmuz'da tanıtılabilir.

Şirketin resmi Twitter hesabında paylaşılan görselde "Değişim Zamanı" olarak bir cümlelik detay bulunuyor ve 1 Temmuz'da bu değişimin yapılacağı bahsedilmiş.OnePlus One ile oldukça uygun fiyata satış yapan OnePlus, bu ürününde davetiye usülü satış yapması ve nadiren genel satışa açması sebebiyle çok büyük satış rakamlarına ulaşamadı. OnePlus 2 modeli ile yine günümüzün üst seviye özellikleri ile donatılması beklenen cihaz genel satışa çıkması durumunda yüksek satış rakamlarına rahatlıkla ulaşabilecektir.

En son buradan sizlere aktardığımız ve Benchmark testinde görüntülenen OnePlus 2, Qualcomm Snapdragon 810 çipset, Adreno 430 grafik işlem birimi ve 3GB RAM'den gücünü alacak. 5.5-inç Full HD ekran, 32 veya 64GB depolama kapasitesi, 16MP arka, 5MP ön kamera ile donanımlı bir şekilde geleceği görülmekte.

1 Temmuz'da yapılacak lansman sonrası doğal olarak kesinleşecek telefonun fiyatı ise merak konusu. Çünkü bu özelliklere sahip diğer şirket telefonları da yurtdışında da pek de ucuza satıldığı söylenemez.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0