• Anasayfa
  • Mobil
  • 5 inçlik Canavar OnePlus 2 Mini'nin Tüm Detayları ve Tasarımı Belli Oldu

5 inçlik Canavar OnePlus 2 Mini'nin Tüm Detayları ve Tasarımı Belli Oldu

1
0
0
0
0
Oppo'dan ayrılan ekip tarafından kurulan ve "Amiral Gemi Katili" olarak adlandırılan OnePlus cihazlarında Sony'nin Xperia Compact ailesinde gördüğümüz şekilde performanslı ve küçük ekranlı model seçeneği olacak OnePlus 2 Mini'nin TENAA kayıtlarıyla tüm detayları belli oldu.
Ülkemizde satışı olmasa da birçok kişinin merakla beklediği ve yurtdışından almaya çalıştığı telefon markası olan OnePlus, şimdiye kadar çıkardığı 3 telefonla hem dünyanın hem de ülkemizdeki meraklı kullanıcıların ilgisini çekmişti.

Daha sonra sizlere buradan aktardığımız gibi ilk olarak Sony'de rastladığımız performanslı mini model olan Compact serisine rakip olabilecek düzeyde OnePlus 2 Mini TENAA'dan onay alınca tüm detayları ortaya çıkmış oldu.Beklenildiği gibi 4.6 ya da 4.7 inç ekran yerine 5 inç olarak geleceği anlaşılan telefonun Full HD erkan özelliği ve Qualcomm Snapdragon 810 çipseti ile Adreno 430 grafik işlem birimiyle oldukça performanslı bir cihaz olacak. Bunun yanı sıra 3GB RAM ve 16GB Micro SD kart destekli depolama alanı gibi detayları bulunan telefonda 13MP arka ve 8MP ön kamera konumlandırılacak. 6.9mm gibi oldukça ince ve 138gr gibi hafif sayılabilecek bir ağırlığa sahip olan OnePlus 2 Mini modeli 2016'nın başlarında duyurulması bekleniyor.

One E1000 model koduna sahip olan OnePlus 2 Mini'nin fiyat olarak da şimdiye kadar çıkartılan en uygun OnePlus telefonu olmasıyla büyük ilgi görme ihtimali ise yüksek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0