• Anasayfa
  • Mobil
  • Çin'den Gelen Haberler, OnePlus 2 ile İlgili Tüm Ayrıntıları Ortaya Çıkardı

Çin'den Gelen Haberler, OnePlus 2 ile İlgili Tüm Ayrıntıları Ortaya Çıkardı

0
0
0
0
0
Dün OnePlus 2’nin RAM’inin kaç olacağıyla bir bilgi paylaşılmıştı fakat bugün Çin’den gelen haberler, cihazla ilgili tüm bilgilerin açığa çıkmasını sağladı.
Weibo’dan paylaşılan bilgilere göre OnePlus 2’de, 64 GB dahili hafıza alanı, Android 5.1 Lollipop tabanlı Oxygen işletim sistemi, full HD çözünürlüklü 5 inç büyüklüğünde ekran ve 3300mAh gücünde çıkarılamayan pil bulunacak. 16 MP çözünürlüğünde arka ve 5 MP çözünürlüğünde ön kameranın bulunacağı OnePlus 2, OnePlus One’a göre biraz daha ağır olacak. İlk model 162 gramdı, OnePlus 2 ise 166 gram ağırlığa sahip olacak.

Haberin başında da belirttiğimiz gibi dün cihazın RAM’iyle ilgili bilgiler de açığa çıkmıştı. Buna göre OnePlus 2’de, 4 GB LPDDR4 RAM bulunacak. LPDDR3 RAM’e göre daha düşük çalışma gerilimi kullanacak olan OnePlus 2, bu sayede daha az enerji tüketimi sağlayacak. Bunların dışında parmak izi sensörü, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, USB Type-C portu ve metal bir gövdeyle gelmesi beklenen cihazın fiyatları da RAM alternatiflerine göre değişkenlik gösterecek.Kabaca RAM’lerine göre 322 ve 450 dolar etiket fiyatlarıyla satışa sunulacak olan OnePlus 2’nin 27 Temmuz tarihinde yapılacak bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0