• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus 2'de Parmak İzi Okuyucusunun Olacağı Kesinleşti!

OnePlus 2'de Parmak İzi Okuyucusunun Olacağı Kesinleşti!

0
0
0
0
0
OnePlus forumlarından tanıtım öncesi ufak ufak bilgiler veren firma bu sefer de OnePlus 2'de parmak izi okuyucusunun olacağını duyurdu.
Geçen senenin en çok konuşulan telefonlarından biri olan OnePlus One, aynı zamanda davetiye usülü satılmasına karşın oldukça başarılı bir grafik çizmişti. 27 Temmuz'da ise yeni modeli olacak olan OnePlus 2'ye yer verecek olan firma akıllı hamleler ile hem telefonun teknik özelliklerini azar azar göstermiş, hem de telefonun uzun süre konuşulmasını sağlamıştı.

İlk olarak 17 Haziran'da resmi olarak Snapdragon 810 v2.1'i kullanacağını açıklayan şirket, 23'ünde ise USB-C kullanacağını da duyurmuştu. 5 gün önce ise hem VR desteğine yoğunlaşacaklarını, hem 27 Temmuz'da tanıtılacağını duyuran firma bu sefer de parmak izi okuyucusunu kullanacağını açıkladı.Parmak izi okuyucusunun kullanılacağını duyurdukları forumda aynı zamanda Touch ID'den daha hızlı ve daha verimli olacağından da bahseden firma OnePlus 2'nin birçok özelliğinden de bahsetmiş oldu.Ayrıca burada gördüğünüz gibi OnePlus 2'nin ön kamerası ile bir özçekim yapan yetkililer OP2'nin ön kamera kalitesini de bizlere göstermiş oldu. (O tip, o ağız nedir arkadaş!)

Yine bu haberimizde de karşımıza çıkacak olan telefonun özelliklerini sıralamak gerekirse OnePlus 2, 5.5 inç boyutunda Corning Gorilla Glass 4 ile korunan FullHD bir ekran, Qualcomm Snapdragon 810 v2.1 çipseti, Adreno 430 grafik işlem birimi, 3GB RAM16GB ve 64GB depolama kapasitesi seçeneği, 16MP arka ve 5MP ön kamera ve USB-C bağlantı portu olacak.Ayrıca Android 5.1 arayüzüne sahip HydrogenOS sistemini kullanacak olan cihazda sanal gerçeklik deneyimi de özel geliştirmeler ile parmak izi okuyucusu da bulunacak.27 Temmuz'da netleşecek olan fiyatlarının ise 16GB beyaz versiyonunun 349 Dolar olacağı, 64GB siyah modeli ise 399 Dolar şeklinde belirleneceği söyleniyor. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0