• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus 2, Yarın Sabaha Karşı Tanıtılıyor!

OnePlus 2, Yarın Sabaha Karşı Tanıtılıyor!

0
0
0
0
0
Şu günlerde dikkatleri üzerine toplayarak en merak edilen ve en konuşulan telefon olan OnePlus 2, yarın sabaha karşı saat 06:00'da tanıtılıyor.
Evet, şimdiye kadar üzerinde birçok şey yazılıp çizilen, şöyle olacak böyle olacak, fiyatı şu kadar gibi birçok tahminler ve söylentilerin gırla geçtiği OnePlus firmasının yeni gözdesi OnePlus 2'nin nihayet tanıtım günü geldi çattı. Yarın sabah 06:00'da tanıtılacak olan OnePlus 2, bizlere yeni nesil ve uygun fiyatlı üst seviye telefonun nasıl yapılabildiğini bir kere daha gösterecek.

Şimdiye kadar resmi olarak Snapdragon 810'un v2.1 olarak geçen güncellenmiş ve ısınma sorunlarından arındırılmış versiyonunu kullanacağını, USB-C portunun bulunacağını gibi detaylar daha önce paylaşılmış, tüm teknik detayları ise şöyle sıralanmıştı;5.5 inç boyutunda Corning Gorilla Glass 4 ile korunan FullHD bir ekran, Qualcomm Snapdragon 810 v2.1 çipseti, Adreno 430 grafik işlem birimi, 3GB RAM16GB ve 64GB depolama kapasitesi seçeneği, 16MP arka ve 5MP ön kamera ve USB-C bağlantı portu olacak. Ayrıca Android 5.1 arayüzüne sahip HydrogenOS sistemini kullanacak olan cihazda sanal gerçeklik deneyimine ait bazı özel geliştirmeler ile gelecek. Son olarak bazı görselleri de ortaya çıkarak nasıl bir cihaz ile karşılaşacağımızın da belli olduğu OnePlus 2'nin lansmanı da VR konsepti ile oldukça farklı olacak. Cardboard denilen  sanal gerçeklik görüntüsü sağlayan karton ile bambaşka bir tanıtım deneyimi yaşatacak olan OnePlus firması, lansmanı Türkiye saati ile 28 Haziran 2015, 06:00'da yapacak. Önceleri 27 Haziran olarak söylenmesinin sebebi ise Amerika saatine göre ayarlanmış olması. Bu sebeple bugün olarak lanse ettiğimiz tanıtım saat farkı sebebiyle bizde bir gün sarkıyor.Sonuç olarak OnePlus 2 ile nasıl bir cihaz göreceğiz, yukarıda yazılanlar gibi mi olacak yoksa bazı farklılıklar bulunacak mı bunları yarın hep beraber göreceğiz. Eğer ben sabah 6'da uyanırım sırf bu telefon için diyorsanız buradaki bağlantı üzeirnden Android uygulamasını indirerek telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Tabii böylece ilk defa bir telefon lansmanı için mobil uygulama görmüş bulunuyoruz. Bunu da belirtmekte fayda var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0