• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus 2’yle HTC 10’un Çocuğu Gibi Görünen OnePlus 3, Nihayet Göründü!

OnePlus 2’yle HTC 10’un Çocuğu Gibi Görünen OnePlus 3, Nihayet Göründü!

0
0
0
0
0
OnePlus 2’yle HTC 10’un Çocuğu Gibi Görünen OnePlus 3, Nihayet Göründü!
Birkaç gün önce sızdırılmış görüntülerini paylaştığımız OnePlus 3’ün bu sefer render görüntüsü ortaya çıktı.
OnePlus’ın OnePlus 2’den itibaren ‘amiral gemisi katili’ olarak anons edilmeye devam edilen modellerinden sonuncusuna ait en net görüntü, Evan Blass tarafından sızdırıldı. Hatırlarsanız birkaç gün önce birkaç açıdan görebildiğimiz OnePlus 3’e ait görselleri paylaşmıştık. Bu sefer cihazın net olarak nasıl bir tasarıma sahip olacağını rahatlıkla ayırt edebiliyoruz.

Kamera modülü, bize Galaxy S6 ve sonraki modellerindeki kamera modüllerini anımsattı. Tasarım olarak ise sanki OnePlus 2’yle HTC 10’dan fazlasıyla esinlenilmiş gibi duruyor. Bu elbette ‘hah, yine özgün bir tasarım değil, yine oradan buradan çalmışlar’ demek anlamına gelmiyor. Yani insan şöyle dikkatli bir inceleme yapınca gözünün önüne bu iki model geliyor (bilmiyorum size nasıl bir çağrışım yaptı). Bunun dışında cihazın gerçekten karizmatik göründüğünü söyleyebilirim.
 


Ekstra bilgi olarak @evleaks, önce 3000mAh olarak geleceğin öngördüğü cihazın daha sonra 3500mAh’la geleceğini teyit etti. 5 ila 5.5 inç arasında bir büyüklükle ve AMOLED ekranla geleceği söylenen cihazla ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0