OnePlus 20 Nisan'da Özel Bir Etkinlik Yapacak

0
0
0
0
0
OnePlus tarafından bugün Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile 20 Nisan'da bir etkinlik yapacağını duyurdu.
Geçen sene çıkardıkları ilk cihaz olan OnePlus One ile oldukça tanınan firma olan OnePlus, Twitter'dan 20 Nisan tarihini gösteren bir davetiye paylaştı.

Herhangi bir detay olmamasıyla beraber "Herhangi bir şey olabilir" şeklinde yazarak iyice kafa karıştıran firma için beklentilerin OnePlus 2 olmadığını söylemiş olalım.Dün bu haberimizde de belirttiğimiz gibi birçok kaynak OnePlus Two'nun 2015 sonbaharında geleceğini söylemekte. Hatta OnePlus CEO'su Peter Lau da yeni telefonun 3. çeyrekte çıkacağını belirtmişti.

Bu sebeple 20 Nisan'da yapılacak bu etkinlikte OnePlus Two'yu görmeyeceğimiz kesin diyebiliriz. Ancak yine de bazı bilgiler paylaşılacak da olabilir.

Peki OnePlus 2 değilse bu davetiye ne için? Birçok kaynak bunun giyilebilir bir chaz tanıtımı olacağı yönünde görüş belirtmiş. Ben de bu görüşe katılıyorum.

Çünkü daha önce bu haberimiz ile sizlere aktardığım gibi #OneGameChanger adıyla paylaşılan bir oyun konsolu ya da buna yakın bir cihaz tanıtacağını duyuran firma, bu cihaz için belirlemiş olduğu tarih 20 Nisan olabilir.Yukarıdaki görsel desteklenen bu oyun cihazının OnePlus tarafından yaklaşık 1 ay önce yayınlanmış ve ardından hiçbir ses çıkmamıştı. Bu sebeple çok büyük ihtimalle tarihler 20 Nisan'ı gösterdiğinde OnePlus bu gizemli cihazını bizlerle tanıtacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0