Şimdi de OnePlus One Alev Aldı

2
0
0
0
0
Şimdi de OnePlus One Alev Aldı
Son zamanlarda meydana gelen akıllı telefon yanma haberlerine bir yenisi daha eklendi. Akıllı telefoın OnePlus, bir kullanıcının metrodaki seyahati sırasında yandı.
Son zamanlarda, özellikle iPhone telefonlarının fazla ısınması sonucu gelen kaza haberlerini sıklıkla duyar olmuştuk. Bu telefonlar arasına şimdi de OnePlus girdi. 

Bilindiği üzere birçok akıllı telefonda lityum-iyon pil kullanılıyor. Doğru kullanıldığı zaman akıllı telefonunuzun şarjı uzun süre dayanabiliyor. Fakat yanlış kullanım sonucu tehlikeli bir silaha da dönüşebiliyor.

Aşırı sıcaklık sonucu ya da üçüncü taraf pillerin kullanımı gibi bazı değişken durumlarda, cihaz işlevini düzgün bir şekilde yerine getiremeyebilir. Geçtiğimiz günlerde dikkatsiz bir kullanıcı, şuradaki haberimizde açıkladığımız üzere ciddi bir sorun yaşamıştı. Şimdi aynı sorun OnePlus kullanıcısının başına geldi.

Metroda seyahat eden bir OnePlus One kullanıcısının, pantolonunun arka cebine koyduğu telefonun yanması sonucu bacağında yanıklar oluştu. Talihsiz kullanıcı, şikayetini aşağıdaki fotoğrafları göstererek belirtti.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0