OnePlus'tan HydrogenOS Arayüzü Geliyor

0
0
0
0
0
CyanogenMod ile yollarını ayırmasından sonra OxygenOS arayüzünü dağıtan OnePlus, yapacağı etkinlikte yeni arayüzünü tanıtacak.
CyanogenMod ile yollarını ayırmasından sonra OxygenOS arayüzünü dağıtan OnePlus, yapacağı etkinlikte yeni arayüzünü tanıtacak. 28 Mayıs'ta anavatanı olan Çin'de bir etkinlik düzenleyecek olan OnePlus'un yeni arayüzünün ismi de bir hayli ilginç.

HydrogenOS adını alacağı anlaşılan etkinlik görselinde OxygenOS arayüzünden daha farklı bir arayüz olacağı tahmin ediliyor. (Adamlar sonradan suyu bulacaklar galiba)
 


Cyanogen firmasının verdiği yazılım desteğini olaylı bir şekilde kesmesinin ardından geçtiğimiz ay OxygenOS arayüzünü OnePlus One kullanıcılarına sunan firma, HydrogenOS ismi verdiği arayüz ile geleneği bozmayarak arayüzlerinde element isimlerini kullanmaya devam ediyor. HydrogenOS, Android 5.0 Lollipop işletim sistemiyle çalışan bir arayüz. OxygenOS'un Çin versiyonu olarak iddia edilen arayüzde pil ömrü ve performans bazında çeşitli güncellemelerde bulunulmuş. 

HydrogenOS'un şimdilik Çin pazarındaki OnePlus One'ların kullanımına sunulacağını hatırlatalım. Fakat bu yeni arayüz büyük ihtimalle bu yıl tanıtılması beklenen OnePlus Two ile beraber yüklü gelecektir.

Kaynak: GSMInsider
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0