• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus One Artık Tüm Avrupa'da Satışa Sunuluyor

OnePlus One Artık Tüm Avrupa'da Satışa Sunuluyor

0
0
0
0
0
Özellikleri, tasarımı ve son olarak HTC'ye yaptığı gönderme ile dikkatleri üzerine çeken OnePlus, dizayn ödüllü telefonu ''OnePlus One''ı Avrupa'da çoğu ülkede satışa sunmaya hazırlanıyor.
Yaptığı şık telefonlar ile dikkat çeken, 2015 Dizayn Ödülü sahibi ''One'' telefonu ile adından söz ettiren OnePlus, telefonlarını tüm Avrupa ülkelerinde satışa sunmaya hazırlanıyor.

Yakın zamanda OnePlus Two modelinin de gelmesini beklediğimiz firma, ürünlerini satışa sunacağı yeni Avrupa ülkelerinin listesini, internet sitelerinden yaptıkları açıklama ile duyurdu. ''Güzel olan herşeyin paylaşılması gerektiğini düşünürüz. Bu nedele 'OnePlus One'ı tasarlamaya başladığımız günden beri tek amacımız tüm dünyaya bu projeyi sunmaktı. İşte bu gayemiz adına büyük bir adım atıyor ve 'OnePlus One'ı çoğu Avrupa ülkesine sunuyoruz'' açıklaması ile bildirilen ülkeler şunlar; 

-Bulgaristan
-Hırvatistan
-Kıbrıs Rum Kesimi
-Çek Cumhuriyeti
-Estonya
-Yunanistan
-Macaristan
-İrlanda
-Letonya
-Litvanya
-Lüksemburg
-Malta
-Polonya
-Romanya
-Slovakya
-Slovenya
Piyasadaki çoğu iyi telefona kafa tutabilecek özelliklere sahip olan ve fiyat/performans olarak örnek telefonlardan biri haline gelen OnePlus One, gerçekten de göz alıcı bir tasarıma sahip.

Tabi bu haberimiz ile düşüneceğini "Türkiye'ye ne zaman gelir, fiyatı ne olur?" sorusunun cevabını henüz bilemiyoruz. Ancak Avrupa'da yakın zamanda bu denli yaygın olacak telefonun Türkiye'ye gelmesi de yakındır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0