• Anasayfa
  • Mobil
  • OnePlus'ın Şarj Süresi Herkesi Şaşırtıyor

OnePlus'ın Şarj Süresi Herkesi Şaşırtıyor

0
0
0
0
0
OnePlus'ın Şarj Süresi Herkesi Şaşırtıyor
 Şirketin ilk akıllı telefonu OnePlus One, akıllı telefonlar arasında bu yılın çok konuşulanlarından. Özellikle şarj konusunda sizleri bir hayli şaşırtacak bir telefon.
Oppo firması son aylarda adını telefon piyasasında epey duyurmuştu. Bu firmadan ayrılan bir ekip OnePlus adında yeni bir marka yaratarak piyasada yer almaya çalışıyor. Şirketin ilk akıllı telefonu OnePlus One, akıllı telefonlar arasında bu yılın çok konuşulanlarından.

Özellikle pil tüketimi konusunda dev rakiplerini geride bırakan One, bir internet sayfasının verilerine göre 8 saat 5 dakikalık bir batarya ömrüne sahip. Dev rakipleri diyebileceğimiz bu yılın amiral gemileri LG G3 (6 saat 14 dakika), HTC One M8 (7 saat 12 dakika) ve Samsung S5'i (7 saat 38 dakika) geride bırakan One fiyat konusunda da bu modellerden çok daha düşük bir etikete sahip.

OnePlus One'ın testlere göre yarışamadığı bir rakibi var. O da Sony Xperia Z2. Ancak sadece Z2'nin 5 dakika gerisinde kalan One, bizce birçok telefon üreticisine birşeyler öğretmesi gerekli gibi duruyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0