OnePlus Two Sonbahar'da Çıkıyor!

1
0
0
0
0
Geçen sene çıkardığı OnePlus One modeliyle adından sıkça söz ettiren ve CyanogenMod kullanarak farklılık yaratan OnePlus firması, OnePlus Two adındaki yeni telefonunu 2015'in sonbahar aylarında çıkaracağını açıkladı.
Geçen sene tanıtılan CyanogenMod yüklü OnePlus One telefonunun üst seviye özelliklerine rağmen oldukça uygun fiyatlandırılması sonucu büyük ilgi gören ve bu nedenle davetiye usülü satış yapan OnePlus firması bu sene de OnePlus Two adındaki yeni cihazını çıkaracak.

Cyanogen ile yaşadıkları sorunlar sonucunda OnePlus tarafından geliştirilen Oxygen OS kullanacak olan OnePlus Two'nun çıkış tarihine ilişkin bir detay bulunmuyordu. Fakat  şirket CEO'su Peter Lau, bu yeni telefonun sonbahar aylarında çıkacağını doğruladı.


Görsel Cyanogen yazısının eklenmesinden de anlayacağınız gibi beklentiler üzerine geliştirilen bir konsept çalışmadır.

OnePlus One'ın davetiye usülü satılmasına karşın 1 Milyon'u aşkın satış yapmasıyla gayet başarılı bir grafik çizen firma, yeni telefonunda da yine yüksek özellikleri düşük fiyata sunarak bu sefer kapsamlı bir satış politikası izlemesi bekleniyor.

Şu anda sadece beklentiden ibaret olan teknik özelliklerin 5.5 inç büyüklüğündeki Quad HD ekran, Snapdragon 810 işlemci, 3GB RAM ve 32GB MicroSD kart destekli depolama kapasitesi sunacağı yönünde olacağı tahmin ediliyor.

Cihaz biraz önce bahsettiğimiz gibi Android 5.1 Lollipop'lu Oxygen OS yüklü olarak gelecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0