• Anasayfa
  • Mobil
  • Fiyat/Performans Canavarı OnePlus X Tanıtıldı!

Fiyat/Performans Canavarı OnePlus X Tanıtıldı!

0
0
0
0
0
OnePlus firmasının bu seneki  üst seviye telefonundan farklı olarak biraz daha düşük özellikleri olsa da tam bir fiyat/performans canavarı olacak OnePlus X tanıtıldı.
OnePlus firması geçtiğimiz seneden bu yana oldukça konuşulan bir firma olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sene OnePlus One ile ortaya çıkan şirket, bu sene de OnePlus 2 ile dikkatleri yeniden toplamıştı. Ancak bu sene daha önce de söylentiler ve görseller ile ortaya çıkan OnePlus X modeli çıkaracağı beklentisi bugün itibariyle gerçekleşti ve fiyat/performans olarak mükemmel sayılabilecek bir telefon ortaya çıktı.

Daha küçük ekran, biraz kırpılmış özellikleri ile OnePlus 2 ile beklediği başarıyı yakalayamamanın acısını çıkartacağı beklenilen cihaz aynı zamanda oldukça şık olmasıyla dikkat çekmekte.140x69x6.9mm boyutlarına sahip olan OnePlus X, 5 inçlik Gorilla Glass 3 ile korunan Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 801 çipseti, Adreno 330 grafk işlem birimi, 16 GB microSD kart destekli hafızası, 3 GB RAM'i gibi güzel detayları bulunan cihazda f/2.2 diyafram açıklığına sahip 13 MP arka ve 8 MP ön kamera bulunmakta.OnePlus Onyx ve OnePlus Ceramic olarak iki farklı modeli bulunan telefonun adlarından gelen Oniks ve seramik metaryellerine sahip olacak şekilde seçenekler sunuyor. Oniks versiyonu 138gr ve seramik olanı ise 160gr olan cihazların tek farkı bu ağırlıkları ve haliyle kaplamaları.
 

Oxygen OS'in Android 5.1.1 Lollipop arayüzüyle gelip daha sonra Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak olan cihazlar 250 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Yurtdışından almak isteyenler için ise 750 TL civarı bir fiyat olacağını düşünürsek oldukça iyi bir fiyat/performans telefonu olduğu kuşkusuz. Almak isteyenler ise satış tarihi olan 5 Kasım'ı beklemek zorunda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0