• Anasayfa
  • Mobil
  • Online Kafa Topu'nun Yepyeni Özellikler Sunan Güncellemesi iOS Platformuna da Geldi!

Online Kafa Topu'nun Yepyeni Özellikler Sunan Güncellemesi iOS Platformuna da Geldi!

4
1
0
0
0
Online Kafa Topu'nun Yepyeni Özellikler Sunan Güncellemesi iOS Platformuna da Geldi!
Bağlı olduğumuz İzmo Bilişim tarafından yapılan Online Kafa Topu'na yepyeni özellikler getiren güncelleme Android'den sonra iOS platformuna da geldi!
Webtekno olarak bağlı olduğumuz şirket olan İzmo Bilişim tarafından hazırlanan Online Kafa Topu oldukça büyük ilgi gören ve sizlerin istekleri ve önerileri doğrultusunda geliştirmeye devam ettiğimiz bir mobil platform oyunu olarak sunmuştuk. Şimdiye kadar binlerce mobil cihazda oynanan ve her hafta ödüllü turnuvalarımızla sizler için hem rekabeti hem de eğlenceyi arttırmaya çalıştığımız oyun şimdi yepyeni haliyle karşınızda!

Kısa bir süre önce Android platformuna getirdiğimiz güncelleme bugün itibariyle iOS kullanıcılarına da sunuldu. Yepyeni grafikler ve birçok yeniliğin bulunduğu oyunda yepyeni menü tasarımı ve Offline modu en çok dikkat çeken detayları olduğunu söyleyebiliriz.
 

Bugün sizlere yeni güncellemeyle gelecek eğlence modunda ki er meydanı, ateşli top, rastgele zaman odalarını tanıtıyoruz. Yeni gelecek özellikleri videolu tanıtmaya devam edeceğiz. :)

Posted by Online Kafa Topu on 29 Kasım 2015 Pazar


Artık internetinizin çekmediği anlarda bile doyasıya keyfini sürebileceğiniz Kafa Topu'nda offline mod ile karşınızdaki botlarla da oynayabiliyorsunuz. Klonlama, Topu dondurma, Ekstra zaman ve Görünmezlik olarak 4 yeni özelliğin de eklendiği özel güç bölümünde rekabetiniz çok daha fazla olacak.

Eğlence Modu ve Kupa Modu'nun eklendiği oyuna yakın zamanda Turnuva Modu ve Görev Modu da gelecek. Özellikle "Eğlence Modu"nda bulunan Rastgele Güç, Ateşli Top, Curcuna, Er Meydanı ve Rastgele Zaman oyun türlerinde bambaşka bir deneyim sunacak olan bu yeni sürüm, Kupa Modu'nda ise botlara karşı klasik bir kupa deneyimini yaşayacaksınız. Aynı zamanda internet bağlatınız olmasa bile Kupa Modu'nda devam edebilirsiniz!
 

Çok merak ettiğiniz güncellemeyle gelecek OKT Kupasını anlatıyoruz. :)

Posted by Online Kafa Topu on 3 Aralık 2015 Perşembe


Kısacası size Online Kafa Topu 2 denilebilecek bir yapıda yenilikler ile gelen bu güncelleme ile eğlenceniz katlanacak. Ayrıca bu haberimizi okuyanlara kıyağımız olsun ve yeni versiyonumuzu da kutlama maksadıyla webtekno promosyon kodunu oyunda kullanan ilk 2.000 kişiye de 5.000 altın bizden hediye! Güle güle harcayın. Oyun ile ilgili gelişmeleri ve detayları takip etmek için buradaki Online Kafa Topu resmi Facebook sayfasını da takip etmeyi unutmayın.
 

Son olarak güncelleme ile görüşlerinizi, önerilerinizi yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar ve iyi eğlenceler!
 
  Online Kafa Topu İndir [ÜCRETSİZ]
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0