• Anasayfa
  • Mobil
  • Oppo'dan da Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor

Oppo'dan da Çerçevesiz Akıllı Telefon Geliyor

0
0
0
0
0
Çin’li akıllı telefon üreticisi Oppo yeni bir telefon üzerinde çalıştığı dedikoduları yayılmaya başladı. Bu telefonun göze çarpan ilk özelliği ise ( Sızdırılan fotoğraf baz alınarak ) çerçevesiz olması. Fotoğrafta geniş bir telefon gözükmekte. Telefon geçen sene yayınlanan Sharp Aquos Crystal’ a benziyor.
Çin’li akıllı telefon üreticisi Oppo'nun yeni bir telefon üzerinde çalıştığı dedikoduları yayılmaya başladı. Bu telefonun göze çarpan ilk özelliği ise ( Sızdırılan fotoğraf baz alınarak ) çerçevesiz olması. Fotoğrafta geniş bir telefon gözükmekte. Telefon geçen sene yayınlanan Sharp Aquos Crystal’ a benziyor.

Fotoğraf Çinli bir web sitesinde yayınlandı. Telefon hakkında yayınlanan diğer bir bilgi ise 5.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu. Alınan duyumlara göre şirket, Qualcomm Snapdragon 810 işlemci ve standartlarına göre daha yenilikçi kamera siparişleri vermiş. Eğer fotoğrafa daha dikkatli bakarsak kameranın ne kadar hoş gözüktüğünü görebiliyoruz.Bu fotoğrafların ve bilgilerin doğruluğu tartışılır. Ama şöyle bir gerçek var ki fotoğrafaki telefon göze olabildiğince hoş geliyor. Son zamanlarda popüler hale gelen bu çerçevesiz telefonlar konusunda çalışma yapan firma sadece Oppo değil, bugün yayınladığımız haberimizde belirttiğimiz gibi LeTV de bu akıma girmiş durumda. Aynı zamanda LG'nin son akıllı telefonunun ekranı da 0.7mm’lik çerçeveye sahip olacağı söyleniyor.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0