• Anasayfa
  • Mobil
  • Oppo’dan Samsung’a Göz Dağı “Bizimki daha büyük”

Oppo’dan Samsung’a Göz Dağı “Bizimki daha büyük”

1
1
0
0
0
Oppo’dan Samsung’a Göz Dağı “Bizimki daha büyük”
Geçtiğimiz günlerde canlı olarak tanıtımını yaptığımız Galaxy S5 Nisan ayı itibari ile satışa sunulacak ve önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi T- Mobile üzerinden şimdiden rekor bir sayı ile yüz bin taahhütten fazla sipariş aldı. Çıkması ile birlikte de oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşacak olan S5 her ne kadar insanlar tarafından tercih edilmeye devam etse de rakip firmaların taarruzuna mağruz kalmaktan kurtulamıyor.
Geçtiğimiz günlerde canlı olarak tanıtımını yaptığımız Galaxy S5, Nisan ayı itibari ile satışa sunulacak ve önceki haberlerimizde belirttiğimiz gibi T- Mobile üzerinden şimdiden rekor bir sayı ile yüz bin taahhütten fazla sipariş aldı. Çıkması ile birlikte de oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşacak olan S5 her ne kadar insanlar tarafından tercih edilmeye devam etse de rakip firmaların taarruzuna mağruz kalmaktan kurtulamıyor.

Htc, Windows Phone ve son olarak da Oppo, sivri dilli eleştiriler ile Galaxy S5’i kötülemeye devam ediyorlar.

Yukarıda haber başlığında duran fotoğrafı yayımlayan Oppo, beliki yeni telefonuna oldukça fazla güveniyor. S5 gibi Snapdragon 805 işlemcisine, aynı zamanda 3GB RAM, FHD ekran ve 13MP kameraya sahip olacağı söylenen Find 7 hakkında daha net bilgilere sahip olmak için 19 Martta yapılacak olan tanıtımı beklememiz gerekecek ancak Çinli firmanın bu yeni telefonu çıkan dedikodular ışığında oldukça gelecek vaat ediyor.

Aynı zamanda 2560 x 1600 çözünürlüğe ve 5.5 inç ekrana sahip başka bir modelinin daha olacağı sözü edilen dedikodular arasında.
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0