• Anasayfa
  • Mobil
  • OPPO Find 9'a Ait Olan Fotoğraflar Sızdırıldı

OPPO Find 9'a Ait Olan Fotoğraflar Sızdırıldı

0
0
0
0
0
OPPO’nun yeni akıllı telefonu olarak bilinen OPPO Find 9’un fotoğrafları sızdırıldı. OPPO’nun başarılı telefonu Find 7’nin yeni versiyonu önümüzdeki aylarda satışa sunulması bekleniyor.
OPPO’nun yeni akıllı telefonu olarak bilinen OPPO Find 9’un fotoğrafları sızdırıldı. OPPO’nun başarılı telefonu Find 7’nin yeni versiyonu önümüzdeki aylarda satışa sunulması bekleniyor. Bu yeni telefonun sızdırılan fotoğraflarında, göze ilk çarpan ayrıntı ise çift kamera sistemi. HTC ile yeni bir trend olan çift kamera akımına OPPO da katılmış bulunmakta.

Aynı zamanda akıllı telefonun sızdırılan fotoğraflarında, arka kapağa büyük bir tuş yerleştirildiğini görebiliyoruz. LG G2 ve LG G3’ten alışık olduğumuz bu tuş, büyük ihtimalle güç tuşu. OPPO Find 9’da bulunan bu tuş, ayrıca parmak izi okuyucusu da olabilir. Bu özellik, son zamanlarda ortaya çıkan bazı akıllı telefonlarda gördüğümüz ve artık hemen hemen her telefonda bulunması şart olan bir özellik olmaya başladı.Telefonun ön tarafında bir OPPO klasiği olan çok ince çerçeveler görüyoruz. Tahminimize göre, 5.5 inçlik 2K çözünürlüğünde bir ekran ve ince çerçeveli bir telefon bizi bekliyor olacak.

OPPO Find 9 ile ilgili daha önce sızdırılan bilgilere göre akıllı telefonun, 8 çekirdekli Snapdragon 810 işlemci ve 4GB RAM’e sahip olması bekleniyor.

Kaynak: TalkAndroid
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0