• Anasayfa
  • Mobil
  • Oppo’nun Akıllı Saati 5 Dakikada Şarj Olacak

Oppo’nun Akıllı Saati 5 Dakikada Şarj Olacak

0
0
0
0
0
​Pil süreleri sadece akıllı telefonlar için dert değil tabii ki. Yüksek kalitede bir ekrana sahip olan akıllı saatler, akıllı telefonlara göre çok daha kısa sürede mevcut şarjı tüketebiliyor. Fakat Oppo’nun bu sorunu ortadan kaldırmaya yönelik çok önemli bir çözüm geliştirdiği söyleniyor.
Pil süreleri sadece akıllı telefonlar için dert değil tabii ki. Yüksek kalitede bir ekrana sahip olan akıllı saatler, akıllı telefonlara göre çok daha kısa sürede mevcut şarjı tüketebiliyor. Fakat Oppo’nun bu sorunu ortadan kaldırmaya yönelik çok önemli bir çözüm geliştirdiği söyleniyor.

Akıllı telefondaki şarj sıkıntısını Find 7 ile bir nebze olsun çözmüşe benzeyen Oppo, benzer bir teknolojiyi akıllı saati için kullanmayı planlıyor. Find 7’de diğer telefonlara göre 4 kat daha hızlı şarj olan bir pil bulunuyordu ve şarjı tamamen biten Find 7, 30 dakikalık sürede %75 oranında şarj dolumuna ulaşıyordu. Akıllı saat için çok daha büyük oynayan Oppo, bu süreyi akıllı telefona göre çok daha aşağıya çekerek 5 dakikada tam şarj olmasını sağlayacak.Oppo’nun akıllı saatini ne zaman tanıtacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor. Fakat tanıtım sırasında asıl konu olarak ‘şarj’ ön plana çıkarılırsa büyük bir ilgi göreceğini söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0