Oppo’nun Katlanabilir Telefonu Göründü!

0
0
0
0
0
Oppo’nun Ağustos 2015’ten beri üzerinde çalıştığı katlanabilir telefonunun varlığını doğrulayan ilk fotoğraf geldi.
Önümüzdeki yılların modası katlanabilir telefon modelleri olur mu dersiniz? Geçtiğimiz günlerde Samsung’un 2017’de toplam 5 amiral gemisi telefon üreteceğini ve bu modellerden bir tanesinin katlanabilir özelliğe sahip Galaxy X olduğundan bahsetmiştik. Şimdi de benzer bir modelin Oppo’dan geleceğine dair ilk somut bilgiye ulaştık.

Söylenenlere göre Ağustos 2015’ten bu yana katlanabilir telefon üzerine çalışmalar yapan Oppo’nun 7 inç ekran boyutuna sahip prototip çalışması göründü. Aşağıdaki görselde cihazın katlanabilir olduğu görülüyor fakat isterseniz şuradaki bağlantı üzerinden nasıl çalıştığını inceleyebilirsiniz.Bunun dışında cihazın sahip olduğu özelliklerle ilgili bir bilgiye sahip değiliz. Yalnızca Android işletim sistemi üzerinde çalıştığını ve 7 inç büyüklüğünde ekranının olduğunu bildiğimiz Oppo’nun katlanabilir telefon modelinin Galaxy X ile birlikte önümüzdeki yıl duyurulması bekleniyor.

Dünya çapında bilinirliği olmasa da Çin sayesinde 2016’nın ilk çeyreğinde dünya akıllı telefon pazarının 4. sırasında bulunan Oppo’nun 2017 ile birlikte artık küresel pazarda da ismini geniş kitlelere duyuracağı tahmin ediliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0