• Anasayfa
  • Mobil
  • Oppo, R1x Modelini Dünya Genelinde Satışa Sunacak

Oppo, R1x Modelini Dünya Genelinde Satışa Sunacak

0
0
0
0
0
​Oppo, daha önceki çıkardığı modellerle tasarım, incelik ve üstün kamera özellikleriyle adını duyurmuştu. Aynı çizgisini sürdürmeye devam eden şirket, şimdi de Oppo R1x modelini dünya genelinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. R1x’in en önemli özelliği ise arka panelinin göz alıcı bir safir kaplamaya sahip olması.
Oppo, daha önceki çıkardığı modellerle tasarım, incelik ve üstün kamera özellikleriyle adını duyurmuştu. Aynı çizgisini sürdürmeye devam eden şirket, şimdi de Oppo R1x modelini dünya genelinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. R1x’in en önemli özelliği ise arka panelinin göz alıcı bir safir kaplamaya sahip olması.

Sistem özelliklerine baktığımızda Oppo R1x, 5 inçlik HD ekrana sahip. Gücünü ise 4 çekirdeği 1.7Ghz, diğer dört çekirdeği de 1.0Ghz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615SoC’den alıyor.

Bellek kısmında ise 2 GB RAM ve 16 GB’lik microSD kart desteği ile 128 GB’a kadar çıkartılabilen dahili hafıza bulunuyor. LED flaşlı 13 megapiksel arka kamerası bulunan cihazda 5 megapiksel ön kamera bulunuyor.Nisan ayından itibaren dünya genelinde satışa sunulacak olan Oppo R1x, mavi safir ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle gelecek. Etiket fiyatı ise muhtemelen 400 dolar civarında olacak.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0