Oppo R7 Resmi Sitesinden Ön Satışa Çıktı

0
0
0
0
0
Oppo'nun bu seneki en önemli kozlarından olacak olan R7 modeli kendi resmi internet sitesinde dünya geneli ön satışına çıktı.
Oppo'nun orta-üst seviye cihazı olacak olan R7 modeli kendi resmi internet sitesi üzerinden ön satışa çıktı. Temmuz ayından itibaren de genel satışa çıkacak olan Oppo R7'nin ilk fiyat bilgisi ise bundan birkaç gün önce buradan da bahsettiğimiz gibi Amazon'un İngiltere sayfasında görülmüş ve 260 Pound, yani 1000TL gibi bir fiyata tekabül etmekteydi.

Şimdi ise kendi resmi sitesinden dünya geneli ön siparişleri almaya başlayan Oppo firması bu seferki fiyatı 399 Dolar olarak belirlemiş. Yani fiyat olarak İngiltere'deki Amazon fiyatıyla oldukça yakın rakamlar sunulmuş. TL bazında yine 1000TL gibi bir değere gelen R7, ülkemizde satışı halinde 1500TL'ye kadar çıkan fiyatlara ulaşabilir.Ancak Oppo R7 ülkemizdeki fiyatına değecek bir ürün maalesef değil, çünkü örnek vermek gerekirse Turkcell T60 ve Vodafone Smart 6 telefonları bu Oppo R7'ye benzer özellikler sunarken 1000TL bandının altında fiyatlara sahipler.

Temmuz'da raflardaki yerini alacak olan Oppo R7, 64-bit 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemci, 5 inç Full HD AMOLED ekran, 3GB RAM16GB depolama kapasitesi (128GB'a kadar MicroSD kart desteği), son olarak da 2320 mAh bataryaya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca 13MP arka ve 8MP ön kamerası, Android 5.1 arayüzü gibi detaylar ile alıcılarını bekleyen Oppo'nun tasarımsal olarak hoş bir cihaz olduğunu da belirtelim.

Ayrıca eğer buradan bir ön sipariş vermeniz halinde iLike Speed Metal Bluetooth Kulaklık hediyesi de olacak olan firma, headset kulaklık vermesi ile de bir farklılık yarattığını söylemek gerek. Kulaklığın detaylarına da buradan bakabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0