• Anasayfa
  • Mobil
  • Oppo'nun Çerçevesiz Yapıdaki R7 Modelinin Görselleri Sızdı!

Oppo'nun Çerçevesiz Yapıdaki R7 Modelinin Görselleri Sızdı!

0
0
0
0
0
Oppo'nun daha önceden çerçevesiz olarak tanıtacağı söylentileri dolaşan R7 modelinin ilk kanlı canlı görselleri ortaya çıktı.
Son dönemde artan Çinli firmaların kaliteli telefon üretmesine bir yeni örnek de Oppo'dan geliyor. Oppo R7 adını alacak telefonun çerçevesiz bir ekran ile geleceği konuşuluyordu ve bu haberimizde sizlere aktardığımız gibi bir video ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise Çin'in ünlü sosyal medyası Weibo'ya düşen görsellerle Oppo R7'yi daha net görebiliyoruz..Çerçevesiz yapısıyla oldukça şık duran Oppo R7 büyük ilgi görecek gibi duruyor. Ekrandan kısmamak için alt tarafa konumlandırılan kapasitif tuşlar ile tüm ekranı kullanabilmeniz sağlanacak olan R7, teknik özellikler bakımından da gayet doyurucu olacak.Şu anda ortaya çıkan söylentilere göre Oppo R7 5.5 inç büyüklüğünde ve Full HD ya da Quad HD bir ekran ile gelecek. Snapdragon 810'dan daha iyi sonuç alan MediaTek'in MT6795 işlemcisini kullanacak olan cihaz sadece 4.85mm inceliğinde olacak.Ayrıca kamera konusunda 20.7MP çözünürlüğündeki bir arka kamera ile geleceği tahmin edilen telefonun diğer özellikleri ise bilinmiyor.,

Bakalım tanıtımı yapıldığında Oppo R7 nasıl bir özelliklerle karşımıza çıkacak. Temennimiz ülkemizde de bu cihazı görebilmek.

Kaynak: Weibo
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0