Oppo R7, Süper İnce Gövdeyle Gelecek

0
0
0
0
0
Son günlerde yeni akıllı telefon modelinin çerçevesiz ekrana sahip olması nedeniyle oldukça popüler olan Oppo R7'nin inceliği de bir o kadar ses getirecek.
Oppo’nun çerçevesiz yeni telefonu Oppo R7’yle ilgili görseller, teknoloji dünyasında büyük ilgi görmüştü. Özellikle kullanıcılar, Oppo’nun yeni modelinin oldukça şık ve başarılı olduğu görüşündeydi.

Hatırlayacağınız üzere Oppo R5, 4.85 mm’lik inceliği ile akıllı telefon pazarının en inceleri arasında yer alıyor. Fakat şirketin, yeni Oppo’nun inceliğiyle ilgili sıra dışı planları bulunuyor. Oppo R7, R5’ten de ince olup akıllı telefon piyasasının en incesi olacak.

Tasarım olarak R5’ten biraz farklılıklarının olacağı söyleniyor. Oppo R5’in köşeleri daha düzken Oppo R7’de köşeler oval şekilde olacak. Ama R5’te olduğu gibi metal gövdenin korunması planlanıyor. (o kadar incelikten sonra metal gövde olmazsa her an kırılma riski olacaktır) 

İnce telefonların en büyük dezavantajlarından bir tanesi de yüksek donanımsal özellikleri barındıramaması. (özellikle kamera için) Fakat R7’nin kamerası, tasarıma uygun olacak şekilde sağlam bir sensöre sahip olacak.Diğer sistem özelliklerine baktığımızda sekiz çekirdekli MediaTek MT6753 işlemciden gücünü alması bekleniyor. 4.7 inç ekranının olması beklenen telefonla ilgili edinilen bilgiler şimdilik bu kadar. Ürünün 2999 Yuan (483 dolar) civarında bir fiyatla gelmesi bekleniyor.

Kaynak: GizmoChina
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0