• Anasayfa
  • Mobil
  • OPPO R7'de Parmak İzi Okuyucu Sensör Bulunabilir

OPPO R7'de Parmak İzi Okuyucu Sensör Bulunabilir

0
0
0
0
0
OPPO R7'den yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. En son gelen bilgi ve görüntülere göre, yeni telefonda parmak izi okuyucusu da bulunabilirmiş.
OPPO R7 ile ilgili bir çok görüntü zaten daha önceden de sızdırılmıştı. Neredeyse çerçevesiz olduğunu gördüğümüz videolar olsun, ekranın kenarlara doğru hafif kıvrık olacağını anladığımız fotoğraflar olsun bir çok görüntü hali hazırda var.

Oldukça ince bir tasarımla gelecek olan telefonun 4.7 inçlik Full HD ekrana, 4 çekirdekli MediaTek 64-bit MT6795 işlemciye ve 20.7 megapiksellik arka kameraya sahip olması bekleniyor. Şimdi ise ilk defa OPPO R7 ile birlikte parmak izi okuyucu sensörünün de geleceği konuşuluyor.

Aşağıdaki görüntülere ne kadar yakından bakarsak bakalım bu parmak izi okuyucuları görmemiz mümkün olmayabilir. Sonuçta Samsung ve Apple da bu işi yapıyor ve asla dış görünüşe yansıtmıyorlar. 

Bugün sızdırılan yeni OPPO R7’nin fotoğraflarına baktığımızda telefonun zümrüt yeşili ve bej renklerinde olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca telefonun inanılmaz derecede ince olduğunu görebiliyoruz.

Kaynak: PocketNow
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0